Принцип роботи системи управління транспортом GPS

Супутниковий моніторинг транспорту являє собою програмно-апаратний комплекс, що складається з трьох основних елементів:

 1. GPS GSM трекер – основа системи управління транспортом GPS
 2. Сервер збирання даних
 3. Клієнтське програмне забезпечення (особистий кабінет або безпосередньо сама система транспортного контролю)

В основі системи GPS стеження є принцип прийому – передачі даних. Для цього використовуйте gps gsm трекер, встановлений на автомобілі. З його допомогою інформація збирається і передається на сервер системи моніторингу для подальшої обробки.

GPS GSM трекер отримує наступні дані:

 

 • GPS-координати, які він отримує від супутників
 • Швидкість транспортного засобу
 • Кількість видимих супутників
 • Дані з підключених датчиків до GSM-трекера GPS (запалювання, датчик рівня палива – основний елемент системи обліку витрати палива, термосенсор)
 • Напруга бортової мережі автомобіля
 • Наявність GSM сигналу.

Отриману інформацію сервер зберігає в базі даних, тут вона зберігається протягом одного року. Доступ до даних здійснюється через особистий кабінет користувача на нашому сайті. Дані з системи GPS стеження КЛІЄНТА доступні в наступних формах:

 • графічна інформація (маршрути, графіки)
 • згенеровані звіти (таблиці).

При роботі з маршрутом клієнт отримує детальну інформацію про рух, час, швидкість, зупиняється із зазначенням тривалості. Графіки дозволяють детально проаналізувати такі показники експлуатації автомобіля: спосіб водіння, робота бортової мережі транспортного засобу. При підключенні датчика рівня палива до GSM-трекера GPS графік складний з різними типами звітів системи моніторингу витрати палива, що є основою системи обліку витрати палива.

Система моніторингу палива на основі зібраної інформації дозволяє контролювати наступні показники:

 • Заправка, зливи дизельного палива
 • Витрата палива прив'язана до трафіку
 • Рівень дизпалива в баку на початку, до кінця дня
 • Загальна кількість горючих матеріалів, споживаних за будь-який обраний період часу.

Супутниковий моніторинг транспорту є високотехнологічним інструментом, який вирішує проблеми управління автопарком і потоками паливних мастильних матеріалів, завдяки оптимізованим методам подачі інформації і методам обробки даних.

Онлайн моніторинг в роумінгу

GPS-моніторинг транспортного засобу може бути актуальним не тільки в межах України, але і за кордоном. Уявімо собі картину, ваша компанія займається міжнародними вантажоперевезеннями і перевозить дорогі і швидкопсувні вантажі з Європи, скажімо, це норвезький оселедець. Для його транспортування необхідно чітко відповідати всім вимогам до перевезення, а саме дотриманню температурного режиму. І, звичайно, хотілося б відстежити весь маршрут автомобіля з урахуванням контролю палива.

Це завдання можна вирішити за допомогою системи управління транспортом ProfGPS.Як це можливо? Для цього потрібно оснастити автомобіль наступним обладнанням: встановити GPS-трекер в кабіні автомобіля і холодильного агрегату, датчик рівня палива   на всіх баках тягача вантажівки і холодильник окремо, а також підключити датчик температури в причіпній холодильній камері.

Фахівці нашої компанії розробили 2 рішення для збору та обробки даних з усього підключеного обладнання: офлайн та онлайн режими.

Основним недоліком офлайн-режиму є те, що поки транспортний засіб перебуватиме за межами України, доступу до даних буде недоступним. Вся інформація буде доступна тільки після прибуття. Однак позитивним елементом транспортного моніторингу є економія на трафіку, завдяки залученню тільки українського мобільного оператора.

Онлайн-режим управління транспортом GPS дозволить вам постійно стежити за всіма даними за допомогою додаткової SIM-карти міжнародного оператора, щоб у вас завжди був доступ до інформації про перевезення вантажів і дотримання для цього всіх необхідних режимів.

Для отримання більш детальної консультації при виборі оптимального варіанту для контролю транспорту в роумінгу, будь ласка, зв'яжіться з відділом продажів або залиште заявку на нашому сайті. Ми будемо раді вирішити Ваші проблеми!