Про нас

svidotstvo_TM-min
svidotstvo_TM_1-min

Сервіс GPS моніторингу транспортних ProfGPS.ua є одним з проектів компанії «Проф Альянс». Компанія була заснована в 2008 році. Протягом багатьох років була проведена величезна кропітка робота з розвитку послуг компанії. Основними напрямками діяльності компанії є проекти в сфері телекомунікацій на основі передачі даних з використанням мобільних технологій. Ще одним з проектів компанії є послуга ProfSMS.ua – послуга SMS-розсилки.

За період свого існування наша компанія змогла досягти результатів і зайняти значне місце серед конкурентів. Це стало можливим завдяки стратегії, спрямованій на власну розробку програмного забезпечення, яка при наявності протоколів може працювати як зі стороннім обладнанням, так і з GPS-трекером власного виробництва, особливістю якого є унікальний протокол.

На українському ринку існує кілька видів компаній, що надають послугу GPS стеження

  • Інтегратори складають близько 70% ринку, що забезпечує GPS-контроль транспорту.

Не мають власних рішень в області розробки обладнання для GPS моніторингу. Вони надають послугу на основі загальних клієнтських програмних платформ і GPS-трекерів з відкритими протоколами передачі даних. Дуже часто зустрічаються такі рішення – система моніторингу на платформі wialon в поєднанні з GPS-трекерами TELTONIKA або Bitrek. Недоліком використання таких систем є прив'язка до готових рішень і часте нерозуміння інтеграторами того, як усунути виникаючі проблеми в роботі системи.

  • Розробники платформ, що забезпечують транспортний моніторинг, займають близько 20% ринку.

В роботі системи використовуються сторонні GPS-трекери. Недоліком роботи з таким комплексом може бути проблема з наданням гарантійних і післягарантійних послуг, пов'язаних з відсутністю відповідної матеріально-технічної бази.

  • Розробники програмно-апаратного комплексу, тільки 10% представлені на ринку.

Головною перевагою таких компаній є наявність матеріально-технічної бази, що дозволяє проводити розробки у всіх сферах: GPS-трекер, датчик рівня палива, система моніторингу. При роботі з цим видом компанії ризик невирішених проблем або неможливих завдань зведений до мінімуму.

Prof Alliance є розробником повного циклу, і це наша головна перевага. Для зручності користувачів ми постійно стежимо за розвитком технологій і намагаємося максимально їх використовувати в системі ProfGPS. Ми не боїмося складних завдань і готові втілити їх в життя. З моменту свого заснування нашими клієнтами стали сотні компаній, які змогли оцінити нашу роботу. Приєднуйтесь до нас!